رمان چال گونه یک رمان عاشقانه طنز بسیار زیبا میباشد.هم اکنون میتوانید برای دانلود رمان با فرمت PDF و لینک رایگان مستقیم برای گوشی موبایل اندروید, ایفون, کامپیوتر و لپ تاپ از مجله اینترنتی هیلتن اقدام کنید.

خلاصه و دانلود رمان چال گونه

داستان رمان در رابطه با دختری به اسم بهار که بسیار مقاوم, شیطان, و جذاب میباشد است.دست روزگار زندگی بهار را با زندگی پسری به اسم آرمین گره میزند…

بخش هایی از متن رمان چال گونه

خوابِ خواب بودم که ناگهان یک ماساژور داخل اومد ؛ از همون دورا دور برام دست ت داد .
به به خدا از خانومی کمش نکنه ؛ بالا سرم اومد که ناگهان تخت شروع به لرزیدن کرد .
ایول دستگاهش رو حتما روشن کرده ؛ وایستا وایستا من که خوابم، بابا دم خودم جیز . نگاه کن کیفیت خواب فول اچ دی .
ای بابا جنبه ی تعریف هم نداره ، دستگاهش خاموش شد؛ ناگهان دوباره روشن کرد .
صبر کن ببینم ، خاک برسرم گوشیم رو سایلنته داره زنگ می خوره .
من چه جوری تخصص گرفتم با این وضعم الله و اعلم .
جواب دادم .
– هو…م
صدای جیغ و ویغ شیدا تو گوشم پیچید .
چرا جواب نمی دی ؟ الهی گره کفنت و پاپیونی ببندم . یک نیم نگاه به ساعت کردم ؛ او…و ساعت ?:??صبح هست . +احیانا ملت ساعت ?:??صبح ، به جز تخت جای دیگه ای هم هستن ؟ معلومه که هستند ، داماد دکتر سیدی رو می خوان اتاق عمل ببرند .
+خب ببرن به من چه، می خوای برای سلامتیش ختم قرآن بزارم .
منگول تو باید بالا سر عملش باشی . دستی تو سرم کوبوندم ؛ البته با این کار، گوشیم رو تخت افتاد . نفهمیدم چطور قطع کردم؛ سر سری یک مانتو شلوار پوشیدم و مقنعه ام رو هم سرم کردم و گوشی و سویچ روبرداشتم و حرکت کردم . از اتاقم بیرون اومدم ؛ پله ها رو دو تا یکی پایین اومدم که شاتالاق به یک چیز به شدت محکم خوردم . +ای تو روح عمت ، ما که اینجا ستون نداشتیم . سپهر خواهری ستون ندارین داداش دارین که . مریضات حالشون بد شده ؟
+برادر من ، اصول دین می پرسی ها ! خوب معلومه دیگه، پ ن پ تلق تلق دارم سرزده میرم ذوق زده شن؛ به بابا هم بگو که رفتم.

دانلود رمان چال گونه

دانلود رمان ارباب سنگی

دانلود رمان خانزاده دلربا

دانلود رمان صیغه ی خان

رمان ,رو ,؛ ,، ,یک ,گونه ,رمان چال ,چال گونه ,دانلود رمان ,که ناگهان ,ساعت صبح

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

فاطمه موسوی همیار کنکور بازی و موسیقی تور های چین فرش کرج دکوارسیون داخلی منزل rogeh.com ساخت لوگو های سفارشی با کمترین هزینه راه کارهای مدیریت نوین بر اساس دانش جهانی پایگاه دانشجویان کارشناسی ارشد مشاوره دانشگاه اردکان